alesruza

Koukám po internetu, je to asi nesmysl. Nenašel jsem. Ale, jde pronajmout/půjčit si auto zdarma?

Nejlepší odpověď
nyjono

Jasně, že jde. Jen ne od neznámých a cizích. Taky už jsme měli půjčené auto zdarma, ale určitě je dobré, v rámci vztahů, se revanšovat.

Další odpovědi
Edison

Jooooo… zeptej se kamarádů, přátel. To na internetu nenajdeš. A jinak se kapku zamysli…

aliendrone

Proboha – ještě jsi nepřišel na skutečnost, že když je něco „zdarma“, tak v reálu ZAPLATÍŠ neúnosně gigantickou cenu (byť ne třebas penězi)?? :(

Vyjma toho co popisuje nyjono s Edisonem – to je ještě relativně OK, hlavně se drž toho POSLEDNÍHO, co nyjono píše!! :)

elkon

Zadarmo ani kuře nehrabe.

anonym

Napiš si inzerát „poptávám auto, v dobrém pojizdném stavu, cena 0 Kč. Případně v rámci zápujčky se sazbou 0Kč / den a zálohou 0 Kč“ … dej vědět kolik si dostal nabídek.

Kryšpín

Auto jsem si ještě zdarma nevypujčil, ale přítelkyni, manželku, sponzorku, pečovatelku to není problém je to dost často i se servisem