Lucimia

Koukal někdo na MAXIMÁMU se 14 dětmi?

Co si o tom myslíte? Podle mě blázen.

Nejlepší odpověď
aramah

Souhlas není to v pořádku!Lucimio

Další odpovědi
panenka

Ano Lucimio dívala jsem se na ní a nestačila jsem se opravdu divit s mojim manželem jsme se shodly v tom že není normalní.

Losos

Nedíval a RADĚJI si nic nemyslím. Nebo spíš myslím, ale raději to nebudu ventilovat.

ReHu

Myslím, že to je každého věc, ale také že všeho moc škodí. I dětí.

jandmil

Sqělá žena – obdivuhodná.
Proč ji všichni nenávidí?

afro.minerva

Myslím si, že si nechala implantovat všechna svoje embria, protože si nedokázala představit, že by je zničili. Já bych to asi nedokázala, ale dokážu pochopit, že už ta zamražená vajíčka pro ni byly její děti.

Každopádně je obdivuhodná, že to takhle zvládá. Ono jí taky nic jiného nezbývá, že…

Spíš mě šokuje přístup společnosti. Je to přece každého věc, jestli má jedno nebo 14 dětí. A každé dítě je přece budoucí daňový poplatník, ne? A ty děti nevypadaly nějak zanedbané. Ne, byly spokojené. No, jenom jich je hodně. Ale i to přece může mít jisté výhody, ne?

Klarisa

Myslím,že to byl její osud mít tolik dětí.Nic se neděje náhodou.Akorát ji můžeme litovat,protože bude mít do konce života hodně práce,navíc nevím jestli děti dokáže sama vychovat,potře­bovala by otce pro děti.Já ji teda obdivuji,já bych se zbláznila.

Džanička

Ano koukala jsem.A popravdě řeknu,že ji obdivuji.Já jsem také samoživitelka,a děti mám jen dvě,a také mi dají dost zabrat..Také jsem si několik věcí uvědomila,že budu muset nějaké věci které dělám pozměnit..
Nemyslím si že je blázen,jen to trošku přehnala..Ale i tak to zvládá skvěle..