Avatar uživatele
Lucimia

Koukal někdo na MAXIMÁMU se 14 dětmi?

Co si o tom myslíte? Podle mě blázen.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Jahoda, anonym před 5027 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aramah

Souhlas není to v pořádku!Lucimio

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Ano Lucimio dívala jsem se na ní a nestačila jsem se opravdu divit s mojim manželem jsme se shodly v tom že není normalní.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Losos

Nedíval a RADĚJI si nic nemyslím. Nebo spíš myslím, ale raději to nebudu ventilovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Myslím, že to je každého věc, ale také že všeho moc škodí. I dětí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jandmil

Sqělá žena – obdivuhodná.
Proč ji všichni nenávidí?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Myslím si, že si nechala implantovat všechna svoje embria, protože si nedokázala představit, že by je zničili. Já bych to asi nedokázala, ale dokážu pochopit, že už ta zamražená vajíčka pro ni byly její děti.

Každopádně je obdivuhodná, že to takhle zvládá. Ono jí taky nic jiného nezbývá, že…

Spíš mě šokuje přístup společnosti. Je to přece každého věc, jestli má jedno nebo 14 dětí. A každé dítě je přece budoucí daňový poplatník, ne? A ty děti nevypadaly nějak zanedbané. Ne, byly spokojené. No, jenom jich je hodně. Ale i to přece může mít jisté výhody, ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

Myslím,že to byl její osud mít tolik dětí.Nic se neděje náhodou.Akorát ji můžeme litovat,protože bude mít do konce života hodně práce,navíc nevím jestli děti dokáže sama vychovat,potře­bovala by otce pro děti.Já ji teda obdivuji,já bych se zbláznila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Ano koukala jsem.A popravdě řeknu,že ji obdivuji.Já jsem také samoživitelka,a děti mám jen dvě,a také mi dají dost zabrat..Také jsem si několik věcí uvědomila,že budu muset nějaké věci které dělám pozměnit..
Nemyslím si že je blázen,jen to trošku přehnala..Ale i tak to zvládá skvěle..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek