Lorelai

Kostým na halloweenskou party

Poradíte co si mám vzít na sebe? Podmínka je, že v tom musím být schopná odtancovat představení a musí to být nějaký zombie, něco mrtvého, třeba nevěsta, řezník, holčička atd. Tancujeme na Thriller od Michaela Jacksona. Nejlepší by bylo, kdyby to šlo vyrobit doma, mám k dispozic bílé šaty, které nosím jako anděl na Mikuláše, možná něco s tím, ale nenapadá mě žádný zombie co by měl bílé šaty, snad jen zombie anděl.
Díky

Odpovědi
V.han

Ahoj. Nejlepší se mi zdá zombie nevěsta. Je to jednoduchý. Chce to oblečení co můžeš zničit. Nemusíš mít ani dlouhý šaty. Trochu to nastřihat, zašpinit a kostým je na světě. Pak samozřejmě nějaký to líčení a rozcuchaný vlasy. Stačí krátkej závoj a tancovalo by se v pohodě. S trochou zručnosti šaty vyrobíš ze starého bílého prostěradla. Můžeš se inspirovat Emily z filmu Mrtvá nevěsta.

kosmik1

Já jsem kupoval pro sebe i manželku halloweenské kostýmy tady http://www.svet­masek.cz/hallo­ween/halloween­ske-kostymy/ , v tom mém pravda tancovat nešlo, ale za to měl velký úspěch 😁