kostičkování tv signálu

Včera jsme zapojili set top box do televize a všechny programy jdou dobře,jen tv joj,joj plus,prima love,prima cool a taky markíza se kostičkujou.Jinak to jede v pořádku.Zapojení máme přes scart,co máme špatně a nebo jak ty programy vyladit.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Kostičkování je způsobeno nedostatečným datovým tokem.

Můžete zkusit lépe natočit anténu, ale vzhledem k tomu, že ostatní programy jdou tak spíš bude problém na straně vysilatele.

Další odpovědi
Hlada

Signál je slabý. Problém hledejte v anténě a svodu. TV a STB jsou v pořádku. Je potřeba najít lepší umístění a natočení antény a vyměnit svod, pokud je starý. V případě dlouhého svodu pomůže anténní předzesilovač.

Skeptik

To může být špatným signálem na straně poskytovatele a jak říká Michal Kole i nedostatečným datovým tokem. Něco podobného je možné zažít při streamování internetových vi­deí.