nelka1995

Koss porta pro X Sony MDR-PQ3

Dobrý den, která sluchátka jsou zvukově lepší ? Mají obodvoje podporu CTIA ? Děkuji
Doplňuji:
A nevíš ? mají podporu CTIA , sluchatka např. pro Xperia tipo ? Děkuji

Odpovědi
Jikra

Jak píše Funna, jedině Koss. Mám je 13 let a ve své cenové kategorii nemají konkurenci. Ostatně i redaktoři časopisu „Stereo&Video“ používájí Koss porta Pro jako referenční sluchátka. Zřejmě i to o něčem vypovídá.

NemamSlov

bral by som Sony MDR-PQ3 mam s nimi dobre skusenosti :)

Funna

brala bych Koss Porta pro protože mám s nimi dobré zkušenosti…ale cena je někde úplně jinde než u Sonny…a podporu CTIA, aspoň co já vím, nemají ani jedny…