kosmodisk – zkušenosti

Prosím o sdělení zkušeností s kosmodiskem, moc tomu nevěřím, mám problémy s bederní páteři, díky

Nejlepší odpověď
kropitko

Vždy když vidím reklamu v televizi,tak to rychle přepnu,abych se zbytečně nerozčílila. Vůbec tomu nevěřím…Je to jako se sportovním náčiním na formování postavy,zaručeně po třech minutách cvičení,si vypracujete nádhernou sportovní postavu do plavek. Nekupovat,vyhozené peníze,raději si zajděte ke specialistovi na masáž.

Další odpovědi
dudu

Svého času tento zázračný prostředek v televizi propagovala také naše vytrvalostní plavkyně Iveta Hlaváčová. Při jednom pracovním jednání jsem se jí bez okolků zeptal, jestli ten kosmodisk opravdu funguje. Tehdy mně téměř dotčeně odsekla, že jinak by se přece k jeho propagaci nepropůjčila! I když její výkony velmi oceňuji, v duchu jsem si říkal „holka ty kecáš, šlo ti jen o prachy“.
Podle mého zde je spíše na místě replika „nemožné ihned, zázraky do tři dnů“.

panenka

Děláte velmi dobře že tomu nevěříte,moje Maminka to koupila minulý rok Babičce a vůbec jí to nepomohlo.Můj děda si nakonec koupil někde na předváděčce přístroj který když zapne a lehne si na něj tak mu to promasíruje celé tělo, včetně páteře moc si ho chválí takže kosmodisku nevěřte ten vám nepomůže.

Klarisa

Kosmodisku nevěřím,když mě bolí záda jdu k masérce a je mi líp.