EVIL

Koření ve vztahu

Ahoj no chodím tyden s jednou holkou 13 let ja 14,5 let a šíleně ji miluju ale pořád je to dokola jdem ven tam se pořád líbáme a nevím očem si povídat atd… kor v zime… vbc nevím očem si sní povídat a kam v zimě chodit kor když je málo peněz a všude zima potřeboval bych radu aby ten vztah po nějaké době nebyl nudný prosím o radi a podotýkám fakt jsem socka ne ze bych ji nechel neco kupit ale nemám kasu… díky moc :)

Nejlepší odpověď
Losos

Pěkné :) Po dlouhé době dotaz, ze kterého mám i já radost. Takový ten zanícený dotaz od srdce. Zaručenou radu asi nemůže dát nikdo, bohužel v dnešní době, kde vládnou peníze, je těžké vymyslet zábavu bez toho, aniž by člověk musel něco zaplatit, ale přece jen snad něco vymyslet jde. Je sice pravda, že toto období není nijak skvělé pro vymýšlení venkovních FREE aktivit, ale nějak se to snad dá zvládnout :)

Co se týče témat k hovoru, tak to není tak lehké, ty sám bys měl vědět nejlépe, jaké témata ji zajímají, které naopak méně. Pak budeě vdět na co se zaměřit. Jestli ji zajímá hudba, tak se s ní bav o hudbě, jestli filmy, o filmech, když zvířata, tak o zvířatech .. jestli móda, tak … tak raději mlč :D Tam člověk málokdy uspěje ;) Hlavní je nebát se mluvit, klidně se bavte i o „hloupostech“, ve vztahu to nevadí :)

A kam ji v takovém počasí brát, abys přitom nemusel moc, nejlépe vůbec platit ? To už je horší. Jak jsem psal. BOHUŽEL, peníze do jisté míry řídí náš život, ač je to smutné, ale přesto se dá dělat spousta věcí i bez nich. Jestli máš možnost, pozvi ji k sobě domů na sledování filmu (tam se můžete k sobě tulit a nemusíš řešit témata k hovoru – hraje přece film :)), vem ji klidně ven na blbnutí – boby, sáňky, atd. – neber to jako nějaký projev slabosti, nebo že bys pro ní byl menší chlap, pokud má ráda zábavu, tak ji to potěší. Mě to potěší dodnes :D Věřím, že to je těžké a že nevíš, ale určitě se toho dá vymyslet spousta.

Důležité je zůstat svůj a ukázat ji že ji máš opravdu rád ;) Aspoň v tomto směru zůstávám idealista a věřím, že v lásce prachy důležité nejsou.

Ahoj, držím palce :)

Další odpovědi
panenka

Povídej si s ní o čemkoliv co má ráda za písničky,před­měty,jaké má ráda filmy,a jaké ty při té příležitosti si můžete zrovna jeden pustit občas jí někám vem né furt vždy se dá o něčem mluvit.Začátky jsou vždy takové že se poznáváte jakmile spolu budete trošku dýl uvidíš že si pak budete spolu vykládat o čemkoliv a déle.

Terryle

Jedna věc mě „malinko“ překvapuje – jak ji můžeš šíleně moc milovat, když o ní vlastně nic nevíš? ;o) (nevíš, co ji zajímá, co má ráda)
Prostě se s ní zkus bavit jako s kamarádama – jak bylo ve škole, jak bylo doma, co dělala. Z toho zjistíš, co dělá, co ji zajímá… a snad ji bude to samý zajímat i o tobě. Tak zjistíte, co máte společný, co vás baví, o čem můžete mluvit a co můžete společně podnikat.
Pokud ne, tak se bojím, že vám to moc dlouho nevydrží – líbání je sice fajn, ale vztah se na něm stavět nedá ;o) Pokud chceš, aby vám to chvíli vydrželo, musíte si rozumět jako lidi a být hlavně kamarádi.
O peníze tady nejde, nemusíš jí kupovat drahý dárky. Myslím, že holku klidně i potěší, když jí přineseš divokou kytku utrženou na louce nebo jí z internetu opíšeš pár citátů o lásce – pokud tě tedy má ráda. Pokud ocení jen pozvání na večeři a drahý dárky, a nepotěší ji maličkosti (kterejma jí ukazuješ, že sis na ni vzpomněl a že jí chceš udělat radost), tak má ráda ty dárky a ne Tebe… a to pak ten vztah nemá smysl :)