bombonek234

Kopnutí do nohy

Při zápase mě jeden kluk nechtěně kopnul v oblasti kolem kotníku mam to od pátku modré a když chci dát nárt do pravého úhle hrozně to bolí,nevíte co by to mohlo být? měl bych s ím jí k doktoru?

Nejlepší odpověď
anonym

K doktorovi si s tím každopádně zajdi. Bude to chtít rentgen. Je otázka, co bolest vyvolává. Zatím leduj a preventivně použij pružné obinadlo. Zafixovaná noha bude méně bolet. Nečekej s tím. Může to být naštípnuté, potrhané vazy, nebo jenom zhmožděné. Každopádně je třeba zjistit, co vlastně s nohou máš.

Další odpovědi
M.

Mohl ti ho nějak narazit. Určitě bych zašla, kdyby to nepovolilo, od pátku mi to příjde docela dlouhá doba.

tatanka

Nárt do pravého úhle, no nevím?