Systemistake

Kopl jsem sněhuláka do hlavy a přítelkyně se kvůli tomu se mnou rozešla. Je to normální?

Nejlepší odpověď
Čecho_slovák

Není to normální. Copak se kope do sněhuláka?

Další odpovědi
Cvrčák

Pravděpodobně to bylo jen vyústění, které vedlo k jejímu rozhodnutí. Důvod byl někde jinde.

Drap

Nedivím se. Dozvěděla se, že jsi nevyrovnaný a nepřemýšlející člověk.

GM

Asi jsi kazisvět, který musí ničit, aby se zviditelnil.

Kazatel

Asi nebyla naladěna do stylu kung-fu.

Disraeli

Hele, z tohoto tvrzení bych řekl, že to není normální. ALE ono za tím asi bude něco víc a o sněhuláka tu nejspíš ani pořádně nešlo.
Záleží jaký jsi ty a jaký byl vztah a co jí nevyhovovalo/va­dilo.

zjentek

Jasné. Ne a kopnu sněhuláka do hlavy a v něm byl chlap! Upad mi na nohu a pak ještě devětkrát!

Kelt

To neřeším, ale dej mi kontakt na přítelkyni. Já do sněhuláka nekopu.