Avatar uživatele
modriblesk

Kopírka + skener, když dojde barva dá se skenovat?

otáska je mám kopírku canon mp 250 se skenerem ,když dojde barvá ,mužu s ni skenovat nebo ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, tom004 před 4599 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Většinou ne. Zkuste vypnout hlídání hladiny barev, dlouhým stiskem resetovacího tlačítka s červeným trojúhelníkem. Pak by to mělo jít.
Tímto počinem ale přicházíte o záruku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Sken nemá s barvou,nic společného.Takže ano.
Doplňuji:
Ad Michal Kole.Netvrdím,že to není možné,ale ještě jsem to neslyšel.Teď jsem to vyzkoušel na mé,Epson SX 405,vyndal jsem kazetu se žlutou barvou,sice hlásí nutnost výměny,ale skenuje normálně.

Upravil/a: tom004

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Tome, už jsem několikrát četl, že si uživatelé stěžují, že když dojde inkoust tiskárna se zasekne a odmítne i skenovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Asi záleží na té které tiskárně – ta moje vesele skenuje i s prázdnými náplněmi, a dokonce i úplně bez nich. Ale zase to není canon, ale HP.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

a při prázdných cartridge umí aspoň načítat SD karty z foťáku ? nebo je blokována docela ? (mám Canon MP-540)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
blesk26

Mám MP140 a jde to, jen musí být vložené cartridge … i když třeba prázdné. Měl jsem je nejdříve venku a nechtěla mrcha spolupracovat, protože házela chybu, že nemá cartridge. Stačilo je vrátit zpátky a hned to skenovalo :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek