SabčaElis

Konzervatoř bez zpěvu?

Nějaká konzervatoř v ČR, kde jsou talentovky bez zpěvu (nebo málo zpěvu, primitivní zkoušky) ?

Odpovědi
Nuk nuk

Co já vím, tak při přijímacím řízení na konzervatoř si nejspíš trochu zazpíváte všude. Pokud se ale hlásíte na hru na nějaký hudební nástroj nebudou nejspíš hodnotit zbarvení a kvalitu Vašeho hlasu, ale jen hudební sluch a schopnost převést to, co slyšíte do svého hlasového rozsahu. Nebudou po Vás tedy vyžadovat žádné árie.

Primitivní zkoušky nečekejte, ty by snad ani nesvědčily o dobré kvalitě školy.

PořádSmutná

Ahoj, s přijímačkama ze zpěvu si starosti nedělej. U hry na nástroj nehrají skoro žádnou roli. Hlavní je vždycky obor, na jaký se hlásíš.