mrkwosh

KONY(projekt) 2012

Dozvedel som sa o projekte z nazvom kony 2012, cital som o tom ,ale nechapem podstatu… Vedel by mi niekto priblizit na co je to zamerane?? Dakujem

Nejlepší odpověď
hanulka11

Kampaň Kony 2012 má za cíl bojovat za dopadení ugandského válečného zločince Josepha Konyho, vůdce takzvané Armády božího odporu (LRA).
Ve středoafrických zemích používá chlapce jako dětské vojáky a dívky jako sexuální otrokyně, africký region terorizuje již téměř dvě desetiletí.

dál si přečti i v odkazu

Zdroj: http://www.li­dovky.cz/supe­ruspesna-kampan-kony-2012-celi-kritice-fpd-/ln-media.asp?c=A120313_­105158_ln-media_kim