tomovka

Konvertace na soubor kompatibilní s samsungem galaxy yound S5360

Mám kvalitní MP4 video, délka cca 30 minut. Můj mobil, na který to chci dát je kompatibilní pouze s MPEG4 a 3GP. Jakákoliv aplikace na přehrání .avi a .mp4 souborů přímo z mobilu nepracuje tak, jak má ( seká se, špatný obraz, zvuk závodí s obrazem). Takže to potřebuji konvertovat přímo v počítači, a nahrát do mobilu. Ale nemohu sehnat dobrý converter, který by to udělal kvalitně, a bez žádného sekání a závodění zvuku s obrazem ( zatím jsem vyzkoušel cca 11 programů, furt nic).

Odpovědi
arygnoc

nerozumie síce, prečo chcete pozerať filmy v mobile, ale budiž.

pokiaľ ŽIADEN konvertor vám nevyhovuje, pravdepodobne nastal čas na zakúpenie iného mobilu, ktorý uspokojivo podporuje bežné formáty.

nevidím chybu vo formátoch videa, ale v prehrávači, teda mobile vo vašom prípade.