Dismas

Kontrolují automaty na cigarety věk?

Nejlepší odpověď
Hans51

Jak které. Některé musí být „aktivovány“ zaměstnancem podniku, ve kterém se automat nachází. Čili zde by teoreticky kontrola věku probíhat mohla.

Další odpovědi
Front

Automat musí být umístěn uvnitř provozovny, kontrolu věku musí zajistit provozovatel (obsluha).

sesednizkola

V hospodach kontroluje vek obsluha, musi se ji rict, ze jdete pro cigara a ona ho aktivuje na jeden nakup. V kasinech, hernach a klubech, kde se nepredpoklada moznost vyskytu osob mladsich 18 ti let tato aktivace odpada.

anonym

A vitezem kategorie blbec roku se stava… jjj!

Dismas

Ne, vítězem kategorie blbec roku se stává setapouch.