Kepler

Podle mně je to blbost. Kdo jezdí hodně a dlouhé štreky, nebude přece kontrolovat tlak 2× týdně. Myslím, že jednou měsíčně by mělo stačit.

cukrar

Ne, nesmíte věřit všemu, co se píše.

Mc Merkurion

… dycinky si říkám, že je musím překontrolvat a než k tomu dojde, tak přezouvám …

Schluker

Vzhledem k tomu, ze od listopadu 2014 je ve vsech novych autech v EU povinnost TMPS (automaticka kontrola tlaku v pneu), tak vlastne kontroluju tlak pri kazde jizde :) starsimi auty nejezdim.. na motorce kontroluju nesystematicky, nahodile.