Bramboura

Kontroluje se, zdali je zaplacena pokuta za jízdu bez jízdenky? :)

Dneska jsem si nekoupil odpoledne jízdenku. A jel po dlouhé době revizor. Dostal jsem celkem pokutu 419,– kč (19 kč jízdné + 400 přirážka). Mám to zaplatit na pokladně ČD. Kontroluje se nějak, zdali jsem to zaplatil? (Chci se pokusit uplatit pokladní lihovinou) :)

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Kontroluje. Nic neuplácej a zaplať pokutu, jinak ti hrozí návštěva exekutora.

Další odpovědi
lukas.zmizik

to by bylo možné před několika mnoha lety… dnes si evidovaný v elektronické databázi, takže kdyby se nějaká paní nechala uplatit lihovinou, stejně by to musela zaplatit ze svého, neboť by peníze při „inventuře“ chyběly

arygnoc

to uvidíte za pár rokov na exekučnom príkaze, kde bude suma v rádoch desiatok tisícov.

liehovinu skonzunujte sám, zaškrípte zubami a zaplaťte.

len tak mimochodom, vám (alebo vašim rodičom) neplatia za prácu, robíte (rodičia robia) zadarmo?

;-Q