Lenjička

Kontrolka na ledničce Eurotech bliká

Nevím co by mohlo být špatně. Namrzlá lednička není…

Odpovědi
hanulka11

mě taky bliká …opravář by ji klidně vyměnil ,ale říkal, že na funkci ledničky to nemá vliv

led

Môže ísť o nedokonalý kontakt, tzv.studený spoj.
Preverte si ale, či nejde o zlý kontakt na kábli – zástrčka alebo v stene v zásuvke. Niekedy pri dlhodobom zapojení zástrčky v zásuvke povolia prítlačné kontakty (roztiahnú sa)…
Priložením ruky na kryt zásuvky – zástrčky si preverte, či sa nezahrievajú. Ak ano, okamžite opraviť!! Častá príčina požiarov…