Avatar uživatele
obchodnik

Kontrolka airbagu

Koupili jsme nové autorádio a po výměně za to staré nám začala svítit kontrolka airbagu. Co to znamená, proč svítí a co s tím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4413 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Ala81

Kontrolka airbagu sviti tehdy, jestlize byl(y) airbag(y) vystreleny, tzn. po bouracce. Jestlize bylo auto koupeno v bazaru, je velmi pravdepodobne, ze bylo bourane a prodejce jen chytre prepojil kontrolku airbagu k jine kontrolce, tak, aby po nastartovani zhasla. Pri montazi radia autoeletkrikar tuto fintu napravil.

Jste-li si jisti, ze auto nebylo havarovane, je zavada jinde v elektroinstalaci auta, doporucuji navstivit servis, kde vam muzou udelat diagnostiku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hloupý honza

kontrolka airbagu svítí i tehdy,když řidič opakovaně startuje aniž by počkal až mu kontrolky při otočení klíčku pozhasínají.Nicméně to není sranda a řešil bych to píchnutím na pc a zjištěním závady.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vsemick

Nic vážného to není.Jen při předělávání rádia došlo "byť jen na chvilku" k odpojení části elektroniky jejíž přítomnost je detekována řídicí jednotce vozu.Stačí připojit na diagnostiku a resetnout chybovou servisní hlášku.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava