Avatar uživatele
Pokročilý

Kontrola u lékaře.

Povinná kontrola u lékaře.Už platí nebo od kdy bude platit že řidič neprofesionál musí absolvovat prohlídku u lékaře v 65 ti letech?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Bronzový

Řidiči od šedesáti let výš by neměli zapomínat na včasné zdravotní prohlídky. Jinak jim hrozí vysoké pokuty a další sankce. Řidiči senioři, kteří nejsou řidiči z povolání, musí absolvovat lékařské prohlídky v souvislosti s dosažením věku 60, 65 a 68 let, pak každé dva roky (v 70, 72, 74 letech atd.) (ustanovení § 84 odst. 3 zákona č. 361/2000Sb., ve znění pozdějších předpisů).

Zdroj: http://www.loganland.cz/MOTODR BY/zivot_dzungle/zdravotni_pro hlidky.html

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Ještě to neplatí

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 2168
Zlatý standa 1252
Zlatý ivzez 934
Zlatý mosoj 679
Zlatý gecco 534
Zlatý led 532
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 433
Zlatý JájsemRaibek 400

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.