auluk

Kontrola u lékaře

Pokaždé když jsme v Praze v Motolské nemocnici a čekáme než nás zavolají do ordinace je asi o tři ordinace dál jiný lékař specializovaný na něco jiného a do ordinace si zavolá klidně 5 pacientů na jednou. Mám otázku je možné aby všechny vyšetřoval na jednou nebo tam nejspíše mají ještě jednu čekárnu kde čekají ostatnípacienti?

Nejlepší odpověď
anonym

Auluk, to bys musela zjistit přímo na místě. Klidně to může být pracoviště, kde probíhá nějaká skupinová terapie.