Avatar uživatele
Miroslavst

Kontrola požívání alkoholických nápojů-Můžu?

Přestože není ještě noční linka, mám zde jeden velmi zásadní dotaz.
Před chvílí říkali v rádiu, že probíhá dopravně bezpečnostní akce, která se zaměřuje zejména na kontrolu alkoholu za volantem.
Otázka zní: Můžu si tedy dát pivo po obědě, když pojedu na motorce? Ta přeci nemá volant.
Doplňuji:
Aby bylo jasno, já si nikdy nedám alkohol před jízdou. V tom jsem nekompromisní. Dokonce když přijedu na zahradu a jedu domů až k večeru, tak si pivo nedám. Člověk nikdy neví a nic mě nepřesvědčí. To si dám opravdu jen to pito.
Otázka mě napadla v sovislosti jízdy na motorce a kontrolou alkoholu za volantem.
A jinak pokud bych si něco dal a zabil bych se, kdo by tady vedl noční linku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym před 4976 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

miroslavste chtěla bych jednou být u toho až budeš policistům vysvětlivat,že motorka nemá volant

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Toruk

Můžeš si dát třeba i tři piva. Nealko. Ty přeci nemají alkohol.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
1popelka1

Miroslave, dneska vám vtipně neodpovím, protože jsem včera na vlastní oči zažila smrtelnou nehodu jednoho 40ti letého muže tří dětí, který jel z hospody bez přilby a pouze v kraťasech, takže naprosto nechráněný, tak vám odpovím takto:

jestli se chcete zabít, dejte si ty piva klidně i dvě, pak vám bude jedno, jestli policie někde hlídá, možná jim i opivněný ujedete…

A pokud pivku i přesto neodoláte, dejte si nealkoholické

Ale to já Miroslave vím, nebo alespoň předpokládám, že jste v tomto zodpovědný, ale zážitek byl tak otřesný, že na vtipy nějak nemám náladu… Tak se na mě nezlobte.

A k vaši otázce, podle mě berou všechny nechodící…mě nedávno zastavili i na kole – v úseku 10km tři hlídky… proto se raději nechávám vozit, ať můžu pít 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Miroslave,jak Vás tak pozoruji,tak Vy můžete naprosto všechno. Vy jste přírodní úkaz,který se vymyká veškerým pravidlům. Měl by jste být chráněný _Památkovou péčí. Již jsem přečetla pár otázek od Vás a uznávám,že něco takového,jsem za svých 60 let života ještě neviděla,nesly­šela,ani jsem o něčem takovém nečetla,ještě se mám moc co učit.
Takže když pojedete na motorce,tak si těch piv dejte aspoň 10, ať jste si jistější v zatáčkách,aby se Vám nic nestalo,jelikož by to byla pro náš národ šílená ztráta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fira

Přesto že máš své klady tak nikdo není nenahraditelný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek