Miroslavst

Kontrola požívání alkoholických nápojů-Můžu?

Přestože není ještě noční linka, mám zde jeden velmi zásadní dotaz.
Před chvílí říkali v rádiu, že probíhá dopravně bezpečnostní akce, která se zaměřuje zejména na kontrolu alkoholu za volantem.
Otázka zní: Můžu si tedy dát pivo po obědě, když pojedu na motorce? Ta přeci nemá volant.
Doplňuji:
Aby bylo jasno, já si nikdy nedám alkohol před jízdou. V tom jsem nekompromisní. Dokonce když přijedu na zahradu a jedu domů až k večeru, tak si pivo nedám. Člověk nikdy neví a nic mě nepřesvědčí. To si dám opravdu jen to pito.
Otázka mě napadla v sovislosti jízdy na motorce a kontrolou alkoholu za volantem.
A jinak pokud bych si něco dal a zabil bych se, kdo by tady vedl noční linku?

Odpovědi
anonym

miroslavste chtěla bych jednou být u toho až budeš policistům vysvětlivat,že motorka nemá volant

Toruk

Můžeš si dát třeba i tři piva. Nealko. Ty přeci nemají alkohol.

1popelka1

Miroslave, dneska vám vtipně neodpovím, protože jsem včera na vlastní oči zažila smrtelnou nehodu jednoho 40ti letého muže tří dětí, který jel z hospody bez přilby a pouze v kraťasech, takže naprosto nechráněný, tak vám odpovím takto:

jestli se chcete zabít, dejte si ty piva klidně i dvě, pak vám bude jedno, jestli policie někde hlídá, možná jim i opivněný ujedete…

A pokud pivku i přesto neodoláte, dejte si nealkoholické

Ale to já Miroslave vím, nebo alespoň předpokládám, že jste v tomto zodpovědný, ale zážitek byl tak otřesný, že na vtipy nějak nemám náladu… Tak se na mě nezlobte.

A k vaši otázce, podle mě berou všechny nechodící…mě nedávno zastavili i na kole – v úseku 10km tři hlídky… proto se raději nechávám vozit, ať můžu pít 🙂

annas

Miroslave,jak Vás tak pozoruji,tak Vy můžete naprosto všechno. Vy jste přírodní úkaz,který se vymyká veškerým pravidlům. Měl by jste být chráněný _Památkovou péčí. Již jsem přečetla pár otázek od Vás a uznávám,že něco takového,jsem za svých 60 let života ještě neviděla,nesly­šela,ani jsem o něčem takovém nečetla,ještě se mám moc co učit.
Takže když pojedete na motorce,tak si těch piv dejte aspoň 10, ať jste si jistější v zatáčkách,aby se Vám nic nestalo,jelikož by to byla pro náš národ šílená ztráta.

fira

Přesto že máš své klady tak nikdo není nenahraditelný.