werka

Kontejnery

Mám pod okny ložnice kontejnery na sklo, kam občané vhazují lahve ve dne i v noci. Co s tím? Místní úřad nepomůže.

Nejlepší odpověď
BEAES

Jojo, to je zlé, obzvláětě,když nespaví důchodci hází láhve už brzy ráno, také mě tím budí, je to nepochopitelné,asi to ti lidé dělají schválně.....zkuste tam dát cedulku,ať odpad vyhazují až po 8hod.

Další odpovědi
Miroslavst

Bohužel my také a nic s tím nenaděláme. A proč vám to vadí, když spíte s tlumiči na uších, jak říkáte v jiné otázce?
Je zde velký hluk,spím s tlumiči zvuku v uších.

atriplex

Nic. Aby se celá věc dala řešit u soudu, neboť každý se má zdržet obtěžování souseda, tak by se musela prokázat soustavnost. Vhození jedné lahve za hodinu to není soustavnost.