Jojo, to je zlé, obzvláětě,když nespaví důchodci hází láhve už brzy ráno, také mě tím budí, je to nepochopitelné,asi to ti lidé dělají schválně.....zkuste tam dát cedulku,ať odpad vyhazují až po 8hod.
|
2Kdo udělil odpovědi palec? Miroslavst, anonym
před 5877 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Bohužel my také a nic s tím nenaděláme. A proč vám to vadí, když
spíte s tlumiči na uších, jak říkáte v jiné otázce?
Je zde velký hluk,spím s tlumiči zvuku v uších.
|
1Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5877 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Nic. Aby se celá věc dala řešit u soudu, neboť každý se má zdržet obtěžování souseda, tak by se musela prokázat soustavnost. Vhození jedné lahve za hodinu to není soustavnost.
|
0
před 5877 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek