jiriii

Kontejnerový král

Jak by jste se zachovali, kdyby jste zjistili že Váše blízká osoba z rodiny začala tahat věci s kontejneru domu? A čím by byla starší tím víc by zaplňovala dům nepotřebným harampádím se slovy jednou se to hodí, apd. Dík za Vaše názory:-)

Nejlepší odpověď
Sůwa

Tak to není otázka sem, ale bohužel pro psychiatra. Sem tam něco možná přinese každý, ale tady to už vypadá na nějakou obsesi a ta bez léčení může gradovat. Raději řešit dřív, než se v tom chlívku zahrabe.