maruš

Existuje kontejner na použitý textil, který již není k nošení, ale možná tak na recyklaci?

Existuje kontejner na použitý textil,který již není k nošení, ale možná tak na recyklaci? Pro charitu ho máme, ale myslím vyloženě na „hadry“. Děkuji.

Odpovědi
ReHu

Nikde jsem takový neviděla, ale z podobného se tkají koberečky. Co to je za materiál?

XenieRo

No, ty jo, to já nevím…já co je na hadry, tak likviduju doma a dělám si z toho hadry na doma… Ale zkus se podívat tady – http://www.re­cyklujemetextil­.cz/kdo-jsme třeba nějaké info najdeš…

Sonka Pop

No, já to mám teda stejně jako Xenie… Textil na hadry si řeším doma. Hader není nikdy dost. Jinak i my teda využíváme ten kontejner od Potexu, u něj mám totiž jistotu v tom, co se s textilem dál bude dít.

Pajka.111

Sonko, mohla bys mi sem hodit nejaky info o koloběhu toho textilu? Nejde to někam na hadry do nějakých úklidovek, že ne?