daran

Kontaktni čočky

Nevite když si zítra pujdu udělat čočky tak už budou hned nebo je dostanu až za několik dní?

Nejlepší odpověď
anonym

Jednak – už jsem ti psal, že optik čočky nedělá, ale ´pouze´ prodává.
A druhak – netuším, proč se na tohle ptáš tady a ne v ´krámě´ toho optika? Tady nikdo neví ani odkud jsi, tím méně kde chceš čočky koupit…
___
Takže ti doporučím – zjisti si telefon do konkrétní provozovny a zavolej si, zda mají čočky, které ti budou opticky vyhovovat a které sis vybral (denní, měsíční, tříměsíční, značku…).

Další odpovědi
brillant

Opakovaná otázka. Opakování otázek je porušení kodexu uživatele.