ClaudinQaXxX

kontaktní čočky?

co si o nich myslíte? jsou lepší jednorázové neb na více použití? nebo radši zůstat u brýlí?

Nejlepší odpověď
anonym

Dcera už dlouhodobě dospěla k 30denním, které střídá s brýlemi.
Čočky má hlavně na sport a převážné denní použití.
Zásadně kupuje svoji značku včetně roztoku v e-shopu, kde vycházejí zřetelně levněji než u různých optiků, kde jí je též nabízejí.

Další odpovědi
Drap

Myslím že lepší jsou na více použití. Doporučuji nosit jen při sportu a podobně, jinak bych volil brýle.

samicek333

Pokud vám brýle sluší, asi bych si je nechala. Jinak jsou asi lepší ty na více použití. Já taky nosím brýle, ale musím ještě pár let počkat, než se mi ustálí, jak silné budu nosit.

fablen

Manžel má čočky roční + osvědčený roztok (ten kupuje přes eshop).

deda lebeda

Já většinou nosím brýle, ale mám doma vždy zásobu jednorázových čoček, a sahnu po nich když jdu do bazénu, nebo sportovat. Je to pro mě nejlepší varianta.