Džanička

Kontaktní čočky

Je možné aby z oka vypadla kontaktní čočka? Jak.

Nejlepší odpověď
Luss

Urcite se to muze stat. Treba pri vetsi tvorbe slz, kdyz si mnete oko v zakourenem prostredi, tak vam najednou zustane na prste. Nebo me jednou vypadla cocka na lyzich, jak jedete a slzi vam oko, tak v te rychlosti vypadne treba i sama.

Další odpovědi
dave09

Nosím čočky skoro jeden rok a zatím mi vypadla jen jednou. A to když jsem se koupal v jedné přehradě. Potopil jsem se a musel jsem mít nevědomky otevřené oči. O jednu jsem tak přišel.

iwetax

Mě se to taky stalo v zakouřeném prostředí

Michal

Ano,je to možné.Stačí aby byla čočka nesprávně usazena .Nebo v extrémním prostředí.