dodo

Konstatoval jsem,že je mi zima a bylo mi řečeno: kdybys žil normálním životem,tak ti nebude zima.jak bych to měl chápat?

Nejlepší odpověď
kapka

Ten co Vám to řekl, mohl myslet buď, že se moc oblékáte a jste málo otužilý nebo že málo pijete alkohol na zahřátí, to druhé se ale ve skutečnosti nemusí vyplatit.
Tak to chápu já.

Další odpovědi
SinceX

Já bych to pochopil takto, buď málo pijete, jak řekla kapka, nebo po sexuální stránce, nežijete často sexuálním životem, a žádná holka Vám „nerozproudí“ krev. Nebo, nesportujete a poslední co mě napadá, že jste si nezapl radiátor..:)