Avatar uživatele
quentos

Konspirační teorie postavená na hlavu

Právě jsem četl na Novnikách článek o konspiračních teoriích ohledně pádu polského vládního speciálu:
www.novinky.cz/zah­ranicni/evropa/198710-zabery-po-padu-letadla-budi-spekulace-tajemnymi-postavami-vykriky-a-strelbou.html

zdá se mi to ovšem poněkud přitažené za vlasy – copak těla zesnulých nešla na pitvu? Patolog by příčinu smrti přece zjistil hned, obzvlášť pokud by jí byl průstřel životně důležitých orgánů.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? mistrcsa, kupkina, chlubna, anonym před 5111 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Byla to jen otázka času kdy přijde někdo s něčím podobným.Osobně si myslím že je to nesmysl.To si nikdo netroufne takový risk,to by byl takový malér…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

Včera na nově jsem se zase pobavil. Ve zprávách tam pouštěli to amatérské video natáčené mobilem. Pravděpodobně 3gp video s velmi nízkým rozlišením a strašným zvukem.

Komentátor říkal „v pozadí jsou slyšet výstřely“ a zvuk z videa se zesílil, žádné výstřely slyšet nešly.

Dále říkal „Celá posádka má být mrtvá, ale tady v troskách letadla vidíme lidskou postavu“, pričemž byl v obraze označen hustý stoupající dým…

No a Novinky nejsou se svou kvalitou na tom ani o trochu více. Jejich obliba je zapříčiněna jednou věcí – jsou na Seznamu (nejnavštěvovanější české stránce).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chlubna

čtenář potřebuje být klamán

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek