Avatar uživatele
terry

Konopí na migrénu?

V nabídkách jsem našla jen krémy, gely atd. Lékařka nám doporučila na migrénu konopí. Ale v jaké formě?
Doplňuji:
My jsme zatím nic nezkoušeli, tak zjišťuji informace. Ibalgin už nezabírá.
Jak tomu mám rozumnět – ve skle?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: terry

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz před 4179 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Pokud vám pomáhal vývar, tak to byl placebo efekt. Je veřejně známo, že kanabinoly se ve vodě nerozpouštějí.Já jsem zkoušel žvýkat a nakonec jsem to zbaštil celé, ale žádný efekt jsem nezaznamenal.
Doplňuji:
Z inetu jsem vystudoval že nejkvalitnější podávání je vaporizace, ale zkoušet to nebudu.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
huxa

ve skle
Doplňuji:
bongo, zkumavka, vše je to na stejném principu-zahříváš konopí a následně vdechuješ kouř

Upravil/a: huxa

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BANAN93

ne vývar ale odvar – v mléce vařit a míchat klidně hodinu – (váže se na tuk) pak pít po malých doušcích účinek se totiž dostavuje třeba až po 20ti minutách záleží na metabolismu
ps. klidně do mléka přihodit i kousek másla (zlatá haná, prostě tuk) né rostlinné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Mně pomáhal vývar ze sušeného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vyšla legálně kniha „Vaříme z konopí“ J.X.Doležal ( někdy v první polovině 90.let) a tam je všechno. Určitě se dá někde sehnat aspoň k nahlédnutí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Já myslím, že na formě nezáleží, může to být vývar i to sklo, ale je nutné si uvědomit, že tím sklem se do člověka dostane takové množství THC po kterém by třeba neměl řídit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek