terry

Konopí na migrénu?

V nabídkách jsem našla jen krémy, gely atd. Lékařka nám doporučila na migrénu konopí. Ale v jaké formě?
Doplňuji:
My jsme zatím nic nezkoušeli, tak zjišťuji informace. Ibalgin už nezabírá.
Jak tomu mám rozumnět – ve skle?

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud vám pomáhal vývar, tak to byl placebo efekt. Je veřejně známo, že kanabinoly se ve vodě nerozpouštějí.Já jsem zkoušel žvýkat a nakonec jsem to zbaštil celé, ale žádný efekt jsem nezaznamenal.
Doplňuji:
Z inetu jsem vystudoval že nejkvalitnější podávání je vaporizace, ale zkoušet to nebudu.

Další odpovědi
huxa

ve skle
Doplňuji:
bongo, zkumavka, vše je to na stejném principu-zahříváš konopí a následně vdechuješ kouř

BANAN93

ne vývar ale odvar – v mléce vařit a míchat klidně hodinu – (váže se na tuk) pak pít po malých doušcích účinek se totiž dostavuje třeba až po 20ti minutách záleží na metabolismu
ps. klidně do mléka přihodit i kousek másla (zlatá haná, prostě tuk) né rostlinné

quentos

Mně pomáhal vývar ze sušeného.

anonym

Vyšla legálně kniha „Vaříme z konopí“ J.X.Doležal ( někdy v první polovině 90.let) a tam je všechno. Určitě se dá někde sehnat aspoň k nahlédnutí.

zzzzz

Já myslím, že na formě nezáleží, může to být vývar i to sklo, ale je nutné si uvědomit, že tím sklem se do člověka dostane takové množství THC po kterém by třeba neměl řídit.