Boy 13

Nevíte, kde najdu aktuální konkurzy pro uchazeče o roli v českém filmu?

Prosim, chtel bych se uchazet o nejakou roli v ceskem filmu, ale nemohu najit konkurzy, je mi 17 let a rad bych hral ve filmu. Dali by jste mi sem prosim nejako konkurzy aktualni? Dekuji.

Původní neotázka
Konkurz do filmu.

Nejlepší odpověď
Drap

Nejsi plnoletý. Nemůžeš se nikam hlásit. Mohou tě přihlásit rodiče. Konkurzy se nedějí každý den. Musíš sledovat aktuální poptávku.To že chceš hrát ve filmu neni žádná kvalifikace. Lidí v tvém věku je dostatek na školách s tímto zaměřením a lidí, kteří mají zkušenosti. Kromě toho je hodně mladých herců u kterých neni problém, aby hráli sedmnáctileté. Být tebou, tak nespoléhám na konkurz a hledám jinou cestu, pokud to opravdu chceš.