kvikal

Konfliktní skupiny …

Doufám, že mou prosbu správně pochopíte ale dělám takovou pyramidu kde v každé řádce mam skupiny které mají mezi sebou ať už konflikty či si jen nerozumnějí nebo jsou si v určitých myšlenkách odlišní.
Mám konflikty mezi:
mladými a staršími
politickou levicí, pravicí a středem
pěti rasami a 6 naboženství
… bohužel jsem nepřišla na žádnou tématickou skupinu s odlišnými názory kde by figurovali 4 „kandidáti“.
Prosím Vás nenapadá Vás něco ???

Nejlepší odpověď
venkovan

Myslivci x zemědělci x lesníci pěstitelé x laická veřejnost.
Rekreant + rybář + ornitolog x vodní skůtrař
stavitel dálnic x občan v obci které se dálnice přiblíží x rádoby ekologové x politici a vláda x motoristi
vlastník pozemku x investor průmyslového objektu ze kterého může dopadat negativní vliv na obec
manžel x manžel ( ale jen jedna žena oficiální manželka jednoho z nich)

Další odpovědi
Terryle

Mě napadá obyčejná typická čtyřčlenná rodina – různě staré děti, syn a dcera. Každý má jiné zájmy a občas si vjedou do vlasů, každý rodič se zastane jiného, a samozřejmě i rodiče mají své spory.
Ono ani v těch šesti náboženstvích nejsou přítomné spory najednou a mezi všemi, ale střídá se to. Takže by ta rodina možná v úvahu připadala…?

stana73

Hráčifanoušci­rozhodčí*Řepka :D

ten který je

Rockeři x popaři
technaři x countryáci