Avatar uživatele
Sonush

Konflikt s bývalou kamarádkou

Ahoj všichni. S bývalou kamarádkou jsem se hrozně pohádala… Nadává mi, že jsem jenom hnusná šprtka bez koz. Nereaguju na to, ale ona mi to píše furt a furt. Sprostě mi nadává, říká mi, že si na mně povolá partu která mně zmlátí a pořád mi vnucuje to, že nemám žádný kamarády, přitom mám kamarádů hodně… Jsem z toho na prášky, jsem z toho úplně špatná. Pomalu tomu začínám věřit, říkám si jak jsem blbá atd.,kvůli ní mám teď sebevědomí na bodu 0. Prosím poraďte mi, jak si nějak to sebevědomí zvýšit a mít se víc ráda. Děkuju všem za rady 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, bolak, zzzzz před 3686 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hamon

Víš, jaký je rozdíl mezi třídní šprtkou a třídní frajerkou? Cca třicet tisíc na výplatní pásce o pár let později.
Z fyzických nedostatků si obvykle utahuje právě ten, kdo se snaží odvrátit pozornost od svých vlastních nedostatků. Pozná je totiž i ten nejprimitivnější člověk. A koneckonců, časem ženským prsa dorostou sama, ale mozek bez cvičení ne.
Doplňuji:
Mimochodem, na obrázku vypadáš daleko hezčí, než si představuju tu druhou. Chceš mě? :)

Upravil/a: Hamon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Vykašli se na ni,klidně buď šprtka,ty budeš chytrá a ona blbá!A kdo je víc??!!
To ti dodá sebevědomí určitě!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Je to težké, ale zkus jí ignorovat. Podle toho co píšeš, se nejedná o vyrovnanou osobnost, sama bude zřejmě dost zamindrákovaná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Se šprtkou bez koz bych se taky nebavil.
Udělej si plastiku a třeba se s tebou někdo bude bavit.
Doplňuji:
Luni ty taky asi nemáš moc velké kozy co? ;)

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luni

Otazníkovič… ty seš taky dobře vyčvachtanej co ? …

Sonush… takový cvoky jako tu holku a Otazníkoviče ignoruj, nestojí to za to :) … Buď ráda ,že si jí poznala líp a netáhla si sní…
Doplňuji:
Ne já kozy nemám no a nějak mě to nevadí hele, ale zase mám narozdíl od tebe mozek , ty tam máš ho… teda pardon už ani to ne …

Upravil/a: Luni

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Luni-právě otazníčkovičova odpověď by mi třeba pomohla, minimálně abych se momentálně cítil lépe v pozici tazatelky.

Sonush-kde ti to píše? Snad na každé platformě ji můžeš blokovat.
V prváku mi spolužák dělal naschvály, urážel mě, dalo by se to považovat nejspíše za šikanu. Já na něj, že co ho štve, on mi na to odvětil, že jej štvu celý já a měl bych si hodit provaz. Člověk se ovšem musí smířit s tím, že nebude s každým za dobře a bude mít nepřátelé, jakmile se s tímto naučí žít, může se právoplatně nazývat dospělím.

Pokud budeš cokoliv chtít, můžeš mi napsát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

No, tak sebevědomí má spíš malý ona a né ty, páč podle toho co tu píšeš je ta tvá exkámoška zamindrákovaná odzhora až dólů. A jestli ti vadí že seš jak ty píšeš bez koz, tak já ti klidně pučim svý, ale bejt tebou bych to zatím neřešil, kozy ti určitě časem narostou, případně se i věkem prodloužej, pokud ti to bude pořád málo, takže neměj strach, to spíš tvoje bejvoška má smůlu, protože to jaká byla v dětství milka vylízaná, to už jí nikdo neodpáře. Teď to sice ještě neví, ale jednou ji to dojde, a jí samotnou to pak bude pronásledovat, a vloudí se jí to do mysli kdykoliv si na tebe vzpomene.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek