parat10

Konečně prověřený výdělek na internetu?

Zdravím,
Váhám zda do toho jít, když to vypadá tak krásně. Představa tohoto výdělku by se mi velmi hodila. Co si o tom myslíte vy?
http://zdarma-iphone.blog.cz/

Nejlepší odpověď
dědapetr

Já osobně bych do toho nešel chtějí moc důvěrných údajů a nevěřím tomu.Na co potřebují číslo kreditní karty.Nevím jestli to není riziko.Aby to nebyl nějaký podvod.Mě to připomíná letadlo.Ale je to na tobě jak se rozhodneš.To je jen můj názor.

Další odpovědi
franku

Letadlo.Musíš shánět další lidi.Kolik jich seženeš?

tom004

Pěkná ptákovina a další švindl éro.

jennysh

Tak tohle ověřený výdělek skutečně není. Ověřený výdělek na internetu sice existuje a funguje,hodně lidí to vyzkoušelo, a jsou to klikačky na reklamní bannery,ale né úplně všechny jenom něktéré,donedávna byla u nás v česku hodně oblibená služba bux.to,která už ale moc nevyplácí,ale jak říkám je to jediný způsob který funguje. A fungovat bude i nadále.

fablen

tento výdělek je skutečně jen pro ty první registrované.

Výdělek na internetu možný je, seriózních nabídek je ale zoufale málo: jednou z nich je i placené vyplňování dotazníků. Sama tuto činnost vykonávám již cca 7 let. Je to ale nepravidelné a živit se tím rozhodně nedá 🙂.

Salvaje

Klasické letadlo. Číslo karty bych rozhodně nikam při žádné registraci nedávala. A ani na to nikoho nenalákáte… Hlavně kvůli takovéto důvěrné informaci.

Chytrolín

Vaše číslo karty mi stačí, abych na internetu v některých obchodech nakupoval. Tak bacha na to.

parat10

Když na internetu je tolik příznivých odkazů, že se mi nechce nevěřit. 2 lidi do měsíce bych snad našel ne? Potom bych měl iPod shuffle v hodnotě 1000.