Avatar uživatele
parat10

Konečně prověřený výdělek na internetu?

Zdravím,
Váhám zda do toho jít, když to vypadá tak krásně. Představa tohoto výdělku by se mi velmi hodila. Co si o tom myslíte vy?
http://zdarma-iphone.blog.cz/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr před 4718 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Já osobně bych do toho nešel chtějí moc důvěrných údajů a nevěřím tomu.Na co potřebují číslo kreditní karty.Nevím jestli to není riziko.Aby to nebyl nějaký podvod.Mě to připomíná letadlo.Ale je to na tobě jak se rozhodneš.To je jen můj názor.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
franku

Letadlo.Musíš shánět další lidi.Kolik jich seženeš?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Pěkná ptákovina a další švindl éro.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jennysh

Tak tohle ověřený výdělek skutečně není. Ověřený výdělek na internetu sice existuje a funguje,hodně lidí to vyzkoušelo, a jsou to klikačky na reklamní bannery,ale né úplně všechny jenom něktéré,donedávna byla u nás v česku hodně oblibená služba bux.to,která už ale moc nevyplácí,ale jak říkám je to jediný způsob který funguje. A fungovat bude i nadále.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

tento výdělek je skutečně jen pro ty první registrované.

Výdělek na internetu možný je, seriózních nabídek je ale zoufale málo: jednou z nich je i placené vyplňování dotazníků. Sama tuto činnost vykonávám již cca 7 let. Je to ale nepravidelné a živit se tím rozhodně nedá 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Salvaje

Klasické letadlo. Číslo karty bych rozhodně nikam při žádné registraci nedávala. A ani na to nikoho nenalákáte… Hlavně kvůli takovéto důvěrné informaci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Chytrolín

Vaše číslo karty mi stačí, abych na internetu v některých obchodech nakupoval. Tak bacha na to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
parat10

Když na internetu je tolik příznivých odkazů, že se mi nechce nevěřit. 2 lidi do měsíce bych snad našel ne? Potom bych měl iPod shuffle v hodnotě 1000.

před 4718 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek