hanny 2

Konečně meteorologové předpovídají,že přijde jaro!Těšíte se?

Odpovědi
panenka

Ano těším hrozně moc konečně si budu moc s rodinkou pořádně někám vyrazit
Už mě to doma nebavilo

tom004

Ano,a vzhledem k tomu,že jim ty předpovědi docela vycházejí,tak můžeme jenom těšit.

led

Ano, pokiaľ kolobeh počasia funguje, je ešte všetko v poriadku. Ak by sa porušilo, bola by to asi katastrofa.

hanulka11

K nám už jaro přišlo, hurá hurá hurá a je sluníčko …je to paráda tak si to pěkně budeme užívat

http://img.na­dapenny.com/t20/110­70/nadap063152631­340230.jpg