Andělé

Konečně krásné ráno bez deště:-)Včera po 22h přestalo pršet,hladiny řek klesly,tak tu máme opět klid 🙂

Tome004,slíbila jsem,že dám vědět,až bude zase vše v pořádku,tak s chutí podávám dobrou zprávu 🙂 Je momentálně sice černo,asi bude opět pršet,ale vypadá to,že máme pro tentokrát vyhráno:-):-)
Kapko,jak to vypadá u Vás v Mníšku? Asi jako tu ve Frýdlantě?
Kerberus a jak je na Moravě?
A jak je v Plzni? Myslela jsem na všechny 🙂

Nejlepší odpověď
Berušinka

I když se mě to netýká – děkuji za dobrou zprávu =) Tady v Praze je slunko, zkusím ho tam k Tobě nahnat =)

Další odpovědi
anonym

Jsem moc ráda,že všechno dopadlo dobře,při zprávách z oblastí jsem trnula hrůzou.Je mi těch všech lidí moc líto.A zamýšlela jsem se ve zprávách spolu s redaktory,kam putuje ta 100 z povodňové daně.Doufejme,že tam,kam patří!Jinak u nás sluníčko!(Sokolov)
Doplňuji:
Proč platit pojistné?http://w­ww.novinky.cz/fi­nance/239854-kazda-desata-domacnost-postizena-zivly-neuvidi-od-pojistovny-ani-korunu.html

anonym

Moje zlata Andele. Bala jsem se , aby se z vas nestal plavacek a nekam jste nam i s vasimi detmi neodplula. 🙂 Jak pise Mosoj , jsme asi sousede 🙂 , u nas krasne. Jste statecna a hodne lidi … i zde , se muze od vas jen a jen ucit. ! Jeste tu praci ! -iv-

dědapetr

Brno svítí slunce zatím.Držím palce ať už to skončí a můžete být v klidu a pohodě a hodně slunce ať to vyschne.

mosoj

Andělé : Když jsem to potom viděl ve zprávách vzpoměl jsem si na Vás a všechny, co té vodě museli čelit. Kéž by To bylo naposledy !!
Tady na plzeňsku to bylo dobré. Jedině řeka Úslava se vylila ale dalo se to přežít ale voda spadla někde na Plzni – jihu a v Brdech.
Doplňuji:
Dnes tu svítí sluníčko tak ať také doputuje k Vám na sever !

annas

Andělé, děkuji. Do našeho města ještě voda z hor nedotekla. Ale domnívám se, že stav ohrožení, který je v horním toku, u nás nenastane. Takže jen jednička. Nebude-li pršet, během dne určitě hladina řeky poklesne.

Jsem ráda, že i u vás už je po všem.

tom004

Děkuji za potěšující zprávu,a přeji vám tam,aby se vše vrátilo co nejrychleji k normálu,s mi­nimálními,nebo nejlépe,žádnými škodami.

anonym

Vida, co se tu člověk ještě nedozví. Tak Kapka je z Mníšku?
Tam jsem loni týden pomáhal vyklízet totálně zaplavenou chalupu jedné známé zpěvačky.
Chodili jsme na jídlo do resturace Chlív.

anonym

Dr. Axl , jen jestli to byla opravdu restaurace. ! 🙂 -iv-

Andělé

Berušinko,honem se slunkem,budeme ho tu vítat s otevřenou náručí,děkujem 🙂

Andělé

Mosoji,moc mě mrzí,že se u vás Úslava vylila:-(,Děkuju Vám i všem za podporu a přeju také klid všeh řek a plno sluníčka:-) Posílejte ho k nám ve velkém prosím 🙂

Andělé

Moje milá,drahá,zlatá -iv- 🙂,
Vy mě vždy tak krásně povzbudíte a naladíte,jsem Vám za to vděčná:-) Děkuju za krásná slova:-)
Ještě tu práci,kéž by 🙂

anonym

Andele , jestli si budeme takhle i nadale davat poklony , tak si budeme psat uz jenom spolu. 🙂 Jeste priste dopiste , prosim : krasna , hubena a chytra :-O)) . !

Andělé

Nojo,si dáváme tak krásné poklony,to si opravdu příště můžeme psát už jen sami 😁
No jéje,příště toho tam dopíšu,jen to nejlepší…:-D
Jinak to tu každý ví,že jste krásná,hubená,chy­trá a prostě ta nej…:-D
S Vámi je stále veselo,my s dětmi bysme snad na té řece k Vám připluli vysmátý…:-D

Andělé

  • iv-,jinak s dětmi bysme rádi na výlet,ale myslím,že radši busem,plavat se nám teda nechce…:-D Myslím,že bysme ale po řece u Vás byli asi hodně rychle…:-D

Andělé

  • iv-,Vy jste také z Plzně,jako Mosoj? Ted mě to došlo (nojo,to ty vlasy 🙂.Tak to i u vás hrozila voda,no ještěže jste všichni v poho…:-)

Jo a už je to sluníčko,všem děkuju,co jste ho sem poslali,super 🙂
A všem moc děkuju za podporu 🙂 🙂

anonym

Andle , bydlim blizoucko Plzne , Plzen – sever. Ale pak mam jeste jina bydliste , ale to nekdy soukrome. 🙂 -iv-

Andělé

  • iv-,to se teda máte,pak mi to povyprávíte…:-)