Avatar uživatele
Andělé

Konečně krásné ráno bez deště:-)Včera po 22h přestalo pršet,hladiny řek klesly,tak tu máme opět klid 🙂

Tome004,slíbila jsem,že dám vědět,až bude zase vše v pořádku,tak s chutí podávám dobrou zprávu 🙂 Je momentálně sice černo,asi bude opět pršet,ale vypadá to,že máme pro tentokrát vyhráno:-):-)
Kapko,jak to vypadá u Vás v Mníšku? Asi jako tu ve Frýdlantě?
Kerberus a jak je na Moravě?
A jak je v Plzni? Myslela jsem na všechny 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? anonym, vagra, Berušinka, tom004, dědapetr, anonym, anonym před 4650 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

I když se mě to netýká – děkuji za dobrou zprávu =) Tady v Praze je slunko, zkusím ho tam k Tobě nahnat =)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jsem moc ráda,že všechno dopadlo dobře,při zprávách z oblastí jsem trnula hrůzou.Je mi těch všech lidí moc líto.A zamýšlela jsem se ve zprávách spolu s redaktory,kam putuje ta 100 z povodňové daně.Doufejme,že tam,kam patří!Jinak u nás sluníčko!(Sokolov)
Doplňuji:
Proč platit pojistné?http://w­ww.novinky.cz/fi­nance/239854-kazda-desata-domacnost-postizena-zivly-neuvidi-od-pojistovny-ani-korunu.html

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Moje zlata Andele. Bala jsem se , aby se z vas nestal plavacek a nekam jste nam i s vasimi detmi neodplula. 🙂 Jak pise Mosoj , jsme asi sousede 🙂 , u nas krasne. Jste statecna a hodne lidi … i zde , se muze od vas jen a jen ucit. ! Jeste tu praci ! -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Brno svítí slunce zatím.Držím palce ať už to skončí a můžete být v klidu a pohodě a hodně slunce ať to vyschne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Andělé : Když jsem to potom viděl ve zprávách vzpoměl jsem si na Vás a všechny, co té vodě museli čelit. Kéž by To bylo naposledy !!
Tady na plzeňsku to bylo dobré. Jedině řeka Úslava se vylila ale dalo se to přežít ale voda spadla někde na Plzni – jihu a v Brdech.
Doplňuji:
Dnes tu svítí sluníčko tak ať také doputuje k Vám na sever !

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Andělé, děkuji. Do našeho města ještě voda z hor nedotekla. Ale domnívám se, že stav ohrožení, který je v horním toku, u nás nenastane. Takže jen jednička. Nebude-li pršet, během dne určitě hladina řeky poklesne.

Jsem ráda, že i u vás už je po všem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Děkuji za potěšující zprávu,a přeji vám tam,aby se vše vrátilo co nejrychleji k normálu,s mi­nimálními,nebo nejlépe,žádnými škodami.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vida, co se tu člověk ještě nedozví. Tak Kapka je z Mníšku?
Tam jsem loni týden pomáhal vyklízet totálně zaplavenou chalupu jedné známé zpěvačky.
Chodili jsme na jídlo do resturace Chlív.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Dr. Axl , jen jestli to byla opravdu restaurace. ! 🙂 -iv-

před 4650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Berušinko,honem se slunkem,budeme ho tu vítat s otevřenou náručí,děkujem 🙂

před 4650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Mosoji,moc mě mrzí,že se u vás Úslava vylila:-(,Děkuju Vám i všem za podporu a přeju také klid všeh řek a plno sluníčka:-) Posílejte ho k nám ve velkém prosím 🙂

před 4650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Moje milá,drahá,zlatá -iv- 🙂,
Vy mě vždy tak krásně povzbudíte a naladíte,jsem Vám za to vděčná:-) Děkuju za krásná slova:-)
Ještě tu práci,kéž by 🙂

před 4650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Andele , jestli si budeme takhle i nadale davat poklony , tak si budeme psat uz jenom spolu. 🙂 Jeste priste dopiste , prosim : krasna , hubena a chytra :-O)) . !

před 4650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Nojo,si dáváme tak krásné poklony,to si opravdu příště můžeme psát už jen sami 😁
No jéje,příště toho tam dopíšu,jen to nejlepší…:-D
Jinak to tu každý ví,že jste krásná,hubená,chy­trá a prostě ta nej…:-D
S Vámi je stále veselo,my s dětmi bysme snad na té řece k Vám připluli vysmátý…:-D

před 4650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

  • iv-,jinak s dětmi bysme rádi na výlet,ale myslím,že radši busem,plavat se nám teda nechce…:-D Myslím,že bysme ale po řece u Vás byli asi hodně rychle…:-D

před 4650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

  • iv-,Vy jste také z Plzně,jako Mosoj? Ted mě to došlo (nojo,to ty vlasy 🙂.Tak to i u vás hrozila voda,no ještěže jste všichni v poho…:-)

Jo a už je to sluníčko,všem děkuju,co jste ho sem poslali,super 🙂
A všem moc děkuju za podporu 🙂 🙂

před 4650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Andle , bydlim blizoucko Plzne , Plzen – sever. Ale pak mam jeste jina bydliste , ale to nekdy soukrome. 🙂 -iv-

před 4650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

  • iv-,to se teda máte,pak mi to povyprávíte…:-)

před 4650 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek