Ahoj, jsem ve druháku na VŠ, z prvního ročníku opakuju jeden předmět, měla jsem ho zapsaný v zimáku, ale poslední zkouška byla teď v dubnu a nezvládla jsem ji. Co bude dál? Bude mě škola brát ještě jako studenta nebo jak to probíhá? Děkuju za odpovědi.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5909 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Pokud máš dostatek kreditů, tak zůstaneš studentem. Jinak samozřejmě
ne. Pokud ti hrozí nedostatek kreditů v dalším semestru, dej si do něj
více volitelných předmětů, aby jsi ty kredity nahnala.
Jinak si přečti kreditový systém, tam to vše je.
|
0
před 5909 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
ale důležitější je,jestli budou rodiče schopni tě živit,když to tak flinkáš,pokud jsou milionáří,tak se nestarej,některá VŠ pro takové trvá i 10 let
|
0
před 5909 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek