Avatar uživatele
ShyDoe

Konec světa a blackout-bere tuto myšlenku společnost na vědomí?

Dobrý den,
ve škole jsme dostali tuto otázku a máme na ni odpovědět jako na slohovou práci o rozsahu 10–15 vět. Jenže já vůbec nevím, co mám napsat… Prosím, poradte mi někdo, nebo napište na tuto otázku svůj názor/odpověď. Děkuji moc moc všem za odpovědi :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 4026 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Úžasné. Začni tím, že se podíváš do vyhledávače, co je to „blackout“. Když se zamyslíš nad tím, jaký zmatek a chaos by taková situace vyvolala, bude patnáct vět docela málo.
Podívej se do vyhledávače na heslo „konec světa“. Řešilo se to tu tolikrát, že se z pojmu „konec světa“ stalo otravné téma. Příspěvky uživatelů by Ti mohly při Tvé práci hodně pomoci.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

zkus napsat něco ve smyslu, že tyto myšlenky společnost příliš na vědomí nebere, jelikož „společnost nemá čas“. To můžeš zdůvodnit tím, že „vyrábí peníze“. Na 15vět ti to v pohodě dá. Jo a ukonči to hlavně myšlenkou, že společnost, nežli by takové úvahy brala na vědomí, tak se raději „nechá překvapit“. Když ti bude pár vět chybět, rozepiš se o tom, jak až překvapující to překvapení může být ,)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

nedávný konec světa (22.12.1012) jsi přece zažila…tak si vzpomeň co se kolem tebe dělo a napiš o tom…
Doplňuji:
oprava 21.12.2012

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reuef

Nebo se podivej na par dilu serialu Revolution – ten je o blackoutu celej…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek