annas

Konec starých časů?

Telefonní budky mizí z městských ulic. Tak např. v Olomouci zmizelo v posledních letech šedesát telefonních automatů, přesto jich zde jsou ještě více než dvě stovky. Nové době internetového telefonování a mobilů se však musejí přizpůsobovat. Umějí odeslat esemesku nebo e-mail a lze v nich platit nejen českými korunami, ale zároveň také eury. V příštím roce má dojít k dalšímu snížení – důvod drahý provoz.

Prověřuje se, zda mají telefonní budky nadále zůstat. Jejich životnost závisí na tom, jak moc budou potřebné a jak často je lidé budou využívat. Telefonní budky zřejmě čekají na své poslední zazvonění.

Co myslíte, budou chybět, nebo je správné, že zmizí z městských ulic.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A co ten vybitý mobil a možnost přivolání pomoci?
A mimochodem, někde dosud není signál pro mobil, takže tam bych je nechal.

Další odpovědi
ten který je

Tuším že zrovna včera byl v TV nějaký pořad zabývající se telefonními budkami.Nezmizí úplně ale sníží se ještě jejich počet.Zaslechl jsem něco že telefonní budky se osvědčily při povodních.

iceT

Me chybela minuly tyden,kdyz se mi vybil mobil a potrebovala jsem si zavolat.
Jestli budou chybet?Tezko rict,spis asi ne.
Doplňuji:
Miroslav-mate pravdu,me takova uvaha absolutne vubec nenapadla.

anonym

Časem zmizí,stejně třeba jako zmizely zásobovače vodou pro parní lokomotivy.
Takových věcí je hodně,co zmizely, a nikdo si nevzpomene.

Neguš

Nemohou konkurovat mobilům a internetu…i když se snaží.Pomalu se za nimi zavírají muzejní vrata

Michal

Nějakou bych ponechal.

pondělí

je to jen o penězích,a budky se nerentují,ale můžete to udělat jako v anglii,staňte se sponzorem nějaké tel,budky
a doplácejte jejich strátu,a máte po nostalgii.....