Avatar uživatele
Heřman

Konec školy ve Veliši se blíží

Co byste dělaly kdy by vám bylo 40 let byl byste ředitelem soukromé základní škol a škola by se měla v roce 1.1.2013 rušit můžete škole něják pomoc a jestli ano tak jak více informací je na http://bodlakapampeliska.webnode.cz/ nebo na http://www.zsbp.cz
Doplňuji:
Omlouvám se jedná se o školu v Kozojede neboly druhý stupeň a ta to škola byla už asi třikrát vytržena z jamy lvové prostě zachráněna ale co se bude dít těď to nikdo neví.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? barnajka před 4073 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Co bych dělal ? Rychle bych si začal hledat jiné zaměstnání, protože s touto vládou dřív nebo později všechny soukromé školy , pokud nebudou mít silného sponzora, a nebo výborné kontakty na MŠ, padnou. A uroveň veřejného školství půjde ještě dlouho od 10 k pěti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

A to si představte, že jsou i tací ředitelé, co svou školu ženou do kytek úmyslně a vy nemáte žádnou možnost tomu zabránit. Taky pěkný, že? :/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Jedna škola skončí no a co ? Kantoři na pracák a rekvalifikovat se: zedníci, řidiči, pekaři, malíři a tak. Nejsou žádná excelent třída, vite Vy vůbec kolik je nezaměstnaných VŠ ? Když se v rámci divoké privatizace 90.let rušily po stovkách státní podniky a zaměstnanci před penzí končili na žebračenkách nezastal se jich nikdo.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava