Maggie.b

Konec školy je tu. Já chci kamarádkám na rozlučku udělat video. S fotkama, s hudbou… Jak?

Na jakém programu a jak?

Nejlepší odpověď
Berušinka

Windows movie maker – ten v PC určitě máš. Práce v tomhle programu je jednoduchá, protože je česky =).

Další odpovědi
dj.david1234

Jelikož máte win7 tak si musíte stáhnout nějaký program.. Nejlépší na to je Sony Vegas ale…ta cena za plnou verzi.
Windows Movie maker.. No na zaučení je to dobrý

Jsemtady

A nebo můžeš udělat prezentaci v Powerpointu (ms office) – fotky tam můžou jít za sebou jak nastavíš s přechodama nebo bez a hudba k tomu taky jde … čili to splní potřebnej účel – mi jsme to tak taky dělali na konci školy.