Konec roku budete :

Nejlepší odpověď
briketka10

jinak

budu doma – se sestrou a s kocourkem Ufíkem 😁

Další odpovědi
Drap

trávit doma s rodinou

Stejně letos jako loni.

Mc Merkurion

jinak

Doplňuji:
…pracovně

Hamon

jinak

Doplňuji:
Jinak – sám doma s rodinou a přáteli (rodinu nemám a jsem si nejlepším přítelem :) )

marci1

jinak

Ale ještě nevím jak. 🙂

Kelt

sám

Budu doma, dcera si udělá vedle vlastní program a já taky , takže teoreticky s rodinou doma, prakticky sám.

brillant

trávit doma s rodinou

Andybaumik

trávit doma s rodinou

cochee

jinak

Nebudu jej trávit nijak, pokud se za „trávení“ považuje bdělý stav – půjdu totiž normálně spát, letos nemám noční směnu. Přeměna koncové číslice v letopočtu není pro mě důvod k ponocování, neřku-li nějakému slavení.

iceT

trávit doma s rodinou

tedy s přítelem,ne­plánuju žádné velké slavení,na to mě už neužije.

Kirra

trávit doma s rodinou

Doplňuji:
Nejkrásnější je sledovat domácí ohňostroj vedle vašich blízkých. :)

ivzez

sám

Poklička

trávit doma s rodinou

klumprt

trávit doma s rodinou

deny555

trávit doma s rodinou

Doplňuji:
S rodinou a našim bišonkem,který se ohňostroje vůbec nebojí.

Lamalam

jinak

Na chatě s rodinou a přáteli.

Krakis

jinak

… budu… 🙂

lota

jinak

navíc kocour a asi spánek

Luckaiii

s přáteli

Sůwa

Chybí možnost – sám s kocourkem, je nás takových víc 🙂

Mc Merkurion

v tom případě i na pejsky se zapomnělo,ten bude v práci se mnou

briketka10

😁