Koncovka adaptéru na notebook – poradíte?

Ahoj, mám notebook Lenovo G500, u adaptéru je taková plochá koncovka, kabel se mi zlomil a potřeboval bych vyměnit tu koncovku, nevíte jaký má název, abych ji mohl vyhledat?

https://www.al­za.cz/lenovo-90w-ac-adapterce-sdc-d2140805.htm?kam­pan=adpla_pro­dukty_noteboo­ky&gclid=CJDzv4e­I_scCFQsHwwod-ogArQ

Odpovědi
arygnoc

že by to dokázali v servise?

😉

gecco

Za asi nejzásobenější v Česku považuju firmy
www.ezk.cz
www.gme.cz
www.ges.cz
___
Bohužel – ani v jejich nabídce jsem takový konektor nenašel – takže je zkus obesla svým požadavkem…
😉
BTW – pokud není kabel zlomený v konektoru nebo těsně u něj, můžeš prostě poškozené místo vystřihnout a napojit kabel, ne?
😉

anonym

Na gme už jsem taky hledal a nenašel. Je to zlomeno těsně u kontektoru, zítra tam zajdu osobně…