led

Končí € ? Podľa Financial Times Deutschland – ano

Pozrite cenu vpravo vedľa názvu novín Financial Times Deutschland:
už v predstihu dávajú cenu v DM :)
http://money.plas­ticmike.com/wp-content/upload­s/2011/10/FT-Deutschland.jpg
článok:
http://www.ftd­.de/politik/de­utschland/:eu­ro-krise-es-gibt-kein-zurueck-zur-d-mark/60118880.html

Nejlepší odpověď
anonym

Sami tam pisi , ze to je jako variete …
ja uz jsem asi pred rokem na nemeckych odpovedich cetla , ze jsou marky jiz vytistene , ze cekaji dokonce uz v kamionech na rozvoz…
uvidime. Vsichni vime, ze se vse blizi ke katastrofe , jen ti " nahore " si porad nechteji pripustit , ze Unie byla chybou a vse vratit zpet.
Ale : V novinach pisi , ze by bylo vse 2 krat jeste drazsi , ze uz to nelze…
tak sama nevim. ☹ -iv-

Další odpovědi
fcoop

Vypadá to tak. A až to přijde,nudit se tedy nebudeme.
Teď se boxuje v rukavicích,i když v nich má občas někdo kus cihly.
Rukavice půjdou dolů a rozhodčí bude slepý.
Bude mít svých starostí dost.

led

  • iv-

vyskúšala som novinársky spôsob informácii – vierohodný titulok bez vlastného názoru.
Len na rozdiel od nich som k tomu pridala odkaz na zdroj. A tešila sa na reakcie. Je pravda v prípade zrútenia € a prechodu na národné meny by sa v niektorých štátoch (asi všetkých európskych aj čechy) veľmi zatriasla ekonomika.

anonym

Ok. 🙂 -iv-