Vicki

Komunikace s panovačnými lidmi

Jak byste komunikovali s lidmi,kteří každou situaci a každého člověka využijí ve svůj prospěch?

Nejlepší odpověď
mojitek

To je tezky,Vicki.Nej­lepsi je nebrat je moc vazne a mij je na haku,no proste ignorovat.Pokud by to bylo napr. V PRÁCI ,tak bych si jel svou a komunikoval bych jenom v nejkrajnejsi nou­zi

Další odpovědi
Retko

Urcite ne tak, ze jim to vysvetlis na rovinu. Pak se spis budou takle chovat jeste vic. Snaz se do nej vcitit, porozumet, v jistych vecech mu podekovat. A byt na jeho strane. On pak jiste zmeni nazor, a casto udela to co byste jinak chteli.

Zdroj: Dale Carnegie

panenka

já bych se s takovými lidmi přestála asi bavit vicki.ale když se podívám kolem sebe v dnešní době takovýchto lidí je opravdu hodně a proto si jich nevšímám nebo si je vyslechnu a hotovo

romik01

Dobrý den.
Na začátku bych chtěl podoknout,že je velmi důležité v jakém vztahu se s tímto člověkem právě nachazíte.(vedoucí-zaměstnanci nebo např. kamarád-kamarádovi)Dle mého názoru je potřeba dát takovému člověku najevo,že příliš nesouhlasíte s jeho přístupem k ostatním lidem.Otázka je ovšem jak moc nápadně to provédst.Pokud se jedná o první variantu tak bych radil být trošku zdrženlivější a nédavat nic najevo ihned ale spíše časem a postupně.Pokud by se jednalo o variantu druhou mezi kamarády tak radím opak a to klidně i s tím ,že jim nějákým chytrým způsobem dáte ochutnat jejich vlástního kafe.Takový typ člověka je totiž zvyklý na to,že se mu ze začátku většina lidí bohužel podřídí a využívá toho.Ukažte mu ,že nejste jedna z těchto lidí a uvídíte ,že příště už si mnohem více rozmyslí na jaké úrovni s Vámi bude nakládat a také komunikovat.
Můj názor je takový,že se slušní a zdravě přemýšlející lidé k sobě mají chovat s určitým respektem a úctou nehledě na pozice v životě či zaměstnání.Jsem velmi přatelský ke svému okolí ale za žádnou cenu ze sebe nikdy nenechávám dělat to co si takový typ člověka přeje.

(ale to je čistě jen můj názor)

Michal

Jednejte s ním jako robný s rovným A porádím Vám asertivní pomůcku.Použijte Dveře.To znamená bude-li panovačně přikazovat nechte jeho chování prolítnou oněmi dveřmi,nezavírete je.To vede k nepřiměřeným reakcím,ale neplňte vše co si usmyslí taková osoba.Zdržte se všech komentářů,snad to pomůže

Zdroj: studium

afro.minerva

Takové lidi bohužel velmi dobře znám. Já s nima komunikuju pokud možno co nejméně. Nejvíc nesnáším takový ty lidi, kteří hledají slabinu a pak se do ní strefujou kdykoliv to jde. A největší radost mají, když je člověku nejhůř a můžou se do něj navést. A samozřejmě, že ho potom taky pomluví a nikdo se s ním pak nebaví. Někdy si říkám, jestli to není taky nějaká úchylka…