Komu zvoní hrana?

Proč se nerodí lidé s hranatýma očima a hlavama, když už se píše rok 2015/2016?

Nejlepší odpověď
Drap

A proč by měli ?

Další odpovědi
Lamalam

Je vidět, že jsi ještě nerodila. Kulatá hlava mi během porodu úplně stačila. Při představě hranaté se mi dělá mdlo.

lexx

Pumík, co a kolik máš už dnes upito ? sorry ale to nemůžeš myslet vážně…

anonym

Drap -
A proč by neměli, vždyď člověk je organický robot!

anonym

lexx-
Jako co nemyslím vážně?Medicínu, psychologii…ano, byl to trochu šok i pro mě, ale už dávno jsem se tím faktem smířila.