Avatar uživatele
hanulka11

Komu zase vadila otázka jendyhuna?

Chtěla jsem se dozvědět jestli se k tomu co napsal ještě nějak dodatečně vyjádřil, ale bohužel …vše je pryč.Nebo jsem to přehlídla?
Doplňuji:
tak se omlouvám ,fakt jsem ji neviděla -jsem ráda že se mu trochu ulevilo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? jendahun, Andělé, Drap, briketka10, Illines před 4447 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Hanulko,už se zase něco děje? O jakou otázku šlo? Achjo:-(
Jojo,jak píše Briketka10,ta tady je.

Ad Briketka,nechce se mi věřit,že by někoho obtěžovala jeho otázka,je to hrozné,jak ji mohli přesunout do zábavy,tj.neu­věřitelné,tady se už není fakt čemu divit!…:-(

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

myslíš tu „Jsem u konce s nervama“ tak ta zůstala nebo tedy asi se nejspíš vrátila, protože po zapnutí PC jsem si všimla, že mi nabyly body tak je zpět..
v Zábavě..
Doplňuji:
obtěžovala Vás ta otázka, mně ne, vždyť se nám svěřil a mněl ten večer prostě splín viďte ? a navíc máme ho rádi..

píšu špatně mne s ˇ no kvůli tomu mám taky splín !

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nechápu, proč to nějaký dobrák přeřadil do zábavy. Mě to nijak zábavné nepřipadá, spíše k vážnému zamyšlení

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Tak Vám všem děkuji za porozumění a soucit,od jisté doby své otázky dávám raději sám hned do „ankety a zábava“.
Už se mi ulevilo,dnes jsem zmlátil pár zazobanců a starostu našeho města,přemluvil pár bezdomovců k revoltě a aby táhli na Hrad(a nenechali se degradovat na zvířata),od všech jsem dostal nakládačku a teď si užívám po dobré práci zasloužený odpočinek v naší nemocnici.S Vámi to vyřídím zvednutím palce.
Kecám…už je mi líp,já se ze všeho rychle vyhrabu.Dokonce jsem se díval znovu na televizní noviny a už jsem to bral s klidem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanulka11

ale neměla jsem ji ani u sebe v profilu,/protože jsem mu odpovídala/ tak ji nejspíš vrátili

před 4447 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

je vidno, že každý má zábavu jinou – darebák jeden, kdo ji přeřadil

před 4447 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Já myslela,že otázky můžou přesunovat jen admíni,to můžou i uživatelé? Jsem tu 2,5 roku a ani jsem na to ještě nepřišla..
Tak snad je Jendahunovi už dobře…

před 4447 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Gratulace k 70 pro pána, který má rád mašinky a vláčky.

Označit otázku jako zajímavou 7
Od: BENYTA avatar
Koně
Odpovědí: 5

Doplněna před 4 dny

tato otázka s gratulací byla úplně nesmyslně přesunuta do Zvířat a ještě pod Koně no to jsem koukala jako blázen !!

před 4447 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Briketko, jediná možnost pro uživatele je přesun otázky do kategorie Ankety a zábavy. Ostatní je v pravomoci adminů.

před 4446 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ad briketka, vyvozuješ nesprávné závěry, tazatelka ji (možná omylem) sama vložila do této rubriky, ale když jsem ji hledal, byla v Zábavě a ostatní.
Většinou dochází k mylnému vkládání právě u uživatelů. Admini přece nemají důvod, pokud zasahují korekcemi, tak k tomu dochází po prodlevě a jen u evidentních zá­vad.

před 4447 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

to ne, první jsem posílala přáníčko, pak doplnění a divila jsem se kam zmizela..

před 4447 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

hele hele kdopak ji přesunul do Zábavy ?? ten můj zkopírovaný text jsem si nevycucala z citronku, teď to vidím ! tady někdo vážně čaruje už od rána..

před 4447 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Jendahun,já jsem se nejdříve lekla,co jste to s těma lidma provedl:-)) Vy jste si otázku přesunul do zábavy sám? Tak to se povedlo..:-D)))) My jsme mysleli,že to byl nejspíš náš tamní čáryfuk..:-D
No hl.,že už Vám je dobře,to jsme všichni rádi 🙂. Hanulka se o Vás strachovala,tj.od ní pěkné..:-)

před 4447 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

Tak můžu jít klidně spát ,mějte klidný zbytek večera a Jendo dík, že ses ozval.....

před 4447 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek