hanulka11

Komu zase vadila otázka jendyhuna?

Chtěla jsem se dozvědět jestli se k tomu co napsal ještě nějak dodatečně vyjádřil, ale bohužel …vše je pryč.Nebo jsem to přehlídla?
Doplňuji:
tak se omlouvám ,fakt jsem ji neviděla -jsem ráda že se mu trochu ulevilo.

Nejlepší odpověď
Andělé

Hanulko,už se zase něco děje? O jakou otázku šlo? Achjo:-(
Jojo,jak píše Briketka10,ta tady je.

Ad Briketka,nechce se mi věřit,že by někoho obtěžovala jeho otázka,je to hrozné,jak ji mohli přesunout do zábavy,tj.neu­věřitelné,tady se už není fakt čemu divit!…:-(

Další odpovědi
briketka10

myslíš tu „Jsem u konce s nervama“ tak ta zůstala nebo tedy asi se nejspíš vrátila, protože po zapnutí PC jsem si všimla, že mi nabyly body tak je zpět..
v Zábavě..
Doplňuji:
obtěžovala Vás ta otázka, mně ne, vždyť se nám svěřil a mněl ten večer prostě splín viďte ? a navíc máme ho rádi..

píšu špatně mne s ˇ no kvůli tomu mám taky splín !

Drap

Nechápu, proč to nějaký dobrák přeřadil do zábavy. Mě to nijak zábavné nepřipadá, spíše k vážnému zamyšlení

jendahun

Tak Vám všem děkuji za porozumění a soucit,od jisté doby své otázky dávám raději sám hned do „ankety a zábava“.
Už se mi ulevilo,dnes jsem zmlátil pár zazobanců a starostu našeho města,přemluvil pár bezdomovců k revoltě a aby táhli na Hrad(a nenechali se degradovat na zvířata),od všech jsem dostal nakládačku a teď si užívám po dobré práci zasloužený odpočinek v naší nemocnici.S Vámi to vyřídím zvednutím palce.
Kecám…už je mi líp,já se ze všeho rychle vyhrabu.Dokonce jsem se díval znovu na televizní noviny a už jsem to bral s klidem.

hanulka11

ale neměla jsem ji ani u sebe v profilu,/protože jsem mu odpovídala/ tak ji nejspíš vrátili

hanulka11

je vidno, že každý má zábavu jinou – darebák jeden, kdo ji přeřadil

Andělé

Já myslela,že otázky můžou přesunovat jen admíni,to můžou i uživatelé? Jsem tu 2,5 roku a ani jsem na to ještě nepřišla..
Tak snad je Jendahunovi už dobře…

briketka10

Gratulace k 70 pro pána, který má rád mašinky a vláčky.

Označit otázku jako zajímavou 7
Od: BENYTA avatar
Koně
Odpovědí: 5

Doplněna před 4 dny

tato otázka s gratulací byla úplně nesmyslně přesunuta do Zvířat a ještě pod Koně no to jsem koukala jako blázen !!

annas

Briketko, jediná možnost pro uživatele je přesun otázky do kategorie Ankety a zábavy. Ostatní je v pravomoci adminů.

anonym

Ad briketka, vyvozuješ nesprávné závěry, tazatelka ji (možná omylem) sama vložila do této rubriky, ale když jsem ji hledal, byla v Zábavě a ostatní.
Většinou dochází k mylnému vkládání právě u uživatelů. Admini přece nemají důvod, pokud zasahují korekcemi, tak k tomu dochází po prodlevě a jen u evidentních zá­vad.

briketka10

to ne, první jsem posílala přáníčko, pak doplnění a divila jsem se kam zmizela..

briketka10

hele hele kdopak ji přesunul do Zábavy ?? ten můj zkopírovaný text jsem si nevycucala z citronku, teď to vidím ! tady někdo vážně čaruje už od rána..

Andělé

Jendahun,já jsem se nejdříve lekla,co jste to s těma lidma provedl:-)) Vy jste si otázku přesunul do zábavy sám? Tak to se povedlo..:-D)))) My jsme mysleli,že to byl nejspíš náš tamní čáryfuk..:-D
No hl.,že už Vám je dobře,to jsme všichni rádi 🙂. Hanulka se o Vás strachovala,tj.od ní pěkné..:-)

hanulka11

Tak můžu jít klidně spát ,mějte klidný zbytek večera a Jendo dík, že ses ozval.....