Komu z vás,rodičů,řeklo dítě svoji první intimní otázku?!

Nejlepší odpověď
anonym

Nez se stacili kluci na neco zeptat , uz vedeli vsechno ode me .. rikala jsem jim vse jeste drive , nez se zacali ptat sami. A dnes se nekdy ptam i ja.
🙂 -iv-

Další odpovědi
dědapetr

Obě dcery přišli za mnou.

anonym

Otázka velmi připomíná typickou situaci, kdy otec říká synovi v pubertě. Synu je nejvyšší čas si promluvit o sexu.
Syn: Fajn tati, a co bys potřeboval vědět?
P.S. Jinak dcery si to vyříkaly s mamkou daleko dřív než před 1. menstruací.

Deli

U nás jsem to byla já, kdo probíral vše s dcerou. Tím spíš, že nynější parner není jejím otcem.

anonym

:) děti ještě nemám, lae pamatuji si, že nejintimnější věc, kterou sem kdy rodičům řekl, že chci bráchu nebo křečka :)

Syd

My jsme se o tom doma vůbec nebavili a rozhodně nemam pocit, že bych byla nějaká zaostalá. Jak si tak vzpomínám tak jsem se všechno potřebný dozvěděla z časopisů, televize a v poslední řadě ze školy

hippeace

v 15ti letech, začátkem vývoje těla když slyšelo že ostatní si povídají jak si včera v noci užili :( smutné v těhlech letech