Avatar uživatele
anonym

Komu tím výrobce kuchyňských el. spotřebičů prospěje, cooo?

Setkali jste se při opravě, konkrétně ručního el. šlehače, s takovým tvarem hlavičky šroubku? Na obrázku je bit, pro ten šroubek, vlevo : http://www.akros­.cz/data/produc­t/480_480/1111sec9­.jpg

Doma mám hromadu různých bitů, ale ten žádaný ne! Kupovat ho nebudu, to raději vyhodím šlehač a koupím nový!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gecco před 3038 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Jo, setkal…
😉
Dělají to právě proto, aby do toho zákazníci nelezli – ten ´šlicový´ jsem si vybrousil z normálního šroubováku mikroflexou, duté imbusy (a torxy) jsem koupil…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hans51

Mám obavu, že všichni výrobci sázejí na skutečnost, že jejich výrobky vydrží spotřebiteli přesně dva roky. Nemají zájem na tom, abychom si věc koupili jednou a vydržela nám do konce života.

Vámi zmíněné šroubky podle mého názoru používají proto, abychom se nesnažili o domácí opravy, ale namísto toho si došli koupit přístroj nový.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

neměl by snad být problém propilovat, nebo probrousit drážku do plochého bitu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

kladivo a kombínačky…rozeberu všecko, od klavíru až po vrtulník…výrobce nezná představivost, vynalézavost Pepy Švejka vychovaného systémem udělej, dodělej si doma sám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Setkávám se s tím pořád. Mám už několik souprav a soupraviček bitů a všeho možného, ale stává se, že je mi to málo platné. Je-li šroubek přístupný, pak s příslušným bitem vystačíš, ale je-li hlouběji zapuštěn (např. v plastovém dílu), máš smůlu. S bachratějším bitem se tam stejně nedostaneš a musíš mít šroubovák s příslušným zakončením. Kromě snahy výrobců o zamezení neodborných zásahů bych řekl, že nás nutí neustále kupovat další a další „vercajk“ a penízky se sypou… Podle častých zpráv o nebezpečných výrobcích na trhu mně připadá, že si s našim zdravím moc hlavu nedělají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

ty neumíš vybrousit klasickej plochej šroubovák? A co se týše toho torxu, no budiž má díru ale bit obyčejný stojí třeba 20kč. Na tom snad neproděláš:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Né,co to je?
Kup si novej ,ty na to máš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Ten vlevo neznám, ale ten vpravo je torx s dírou. Sadu tří kusů u nás prodává Vietnamec za 19 Kč

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jugare, Jugare, musím ti vyčinit! Opět nečteš celé znění příspěvku. Za trest si přepiš pár myšlenek V. I. Lenina a v práci to nech podepsat nadřízenému!

před 3038 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chachar1922

Na Pelíšky se o Vánocích těším, to bude nejspíše po dlouhé době, co budu koukat na tv :D

před 3038 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek