Dom Tailor

Komu taky zlobí FaceBook?

Mě se stává že smažu něco ze svojí zdi a pak je to tam zpátky, nebo něco změnim a ta změna se pak nestane, taky mi to zobrazuje špatný počty online přátel na chatu, nebo když jsou online tak mi je to ukazuje offline (vypadnou v půlce rozhovoru),… atd.

Jen mě zajímá jestli se vám tohle s tim děje taky, nebo mám něco s připojením (mám 4mb/s – 2in / 2out)…

😁

Odpovědi
Fidel

Taky mě zlobí, často jim to padá, ale úkony, které uděláš, přestože se zobrazí nejdřív blbě, tak se provedeou :)

karloskars4

Taky mi to občas padá, ale jsou to jen chvilkové výpadky a je to většinou chyba na straně facebooku a ne poskytovatele internetu

Zdroj: facebookblog.eu

Já...

Mne vůbec nezlobí – a přesto mne pěkně s**e…